Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü

dau genelDoğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Kuzey Kıbrıs'ın Gazimağusa şehrinde bulunmakta ve 1979 kuruluş tarihinden bu yana Doğu Akdeniz Üniversitesi özellikle İngilizce ağırlıklı programlar sunmaktadır.

DAÜ, öğrencilerine modern eğitim anlayışıyla büyük eğitim olanakları ile kaliteli öğrenci değişim programı fırsatları da sunuyor.

Üniversite çeşitli kampüs imkanlarına sahiptir. Kampüs yaşamı boyunca öğrencilerin gereksinim duydukları, gerekli tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Üniversite aynı zamanda farklı ülkelerden gelen öğrenciler için de çeşitli sosyal ve kültürel programlara sahiptir.

Bu sayede farklı kültürlerin kaynaşması, tüm öğrenciler için yaşam boyu sahip olacakları unutulmaz, faklı bir tecrübe ve değer sağlamaktadır.

Doğu Akdeniz Üniversitesi, şehrin farklı yerlerinde ikamet öğrencilerine güvenli ulaşım olanağı sağlamaktadır ve kampüs hem de üniversite ulaşım hizmetleri, üniversiteye ait otobüsler ile sağlanmaktadır.

Üniversite ana kampüsü içerisinde yer alan Ramen Öğrenci Yurdu, tüm fakültelere yürüyüş mesafesinde ve modern, çağdaş çizgisiyle her kesime hitap etmektedir. Uygun fiyat ve yüksek kalite anlayışıyla tüm öğrencilere maksimum seviyede hizmet vermeyi hedeflemektedir. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi