Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) En İyi Öğrenci Yurdu

KAPALI MARAŞ / MAĞUSA

10kapalc4b1marac59f

بخش ماراش در فاماگوستا بخش نظامی قبرس در منطقه، تحت کنترل ارتش است و از ورود افراد غیر نظامی جلوگیری می شود. عکس های قدیمی از این بخش که متعلق به زمان قدیم یا فعلی به راحتی در دسترس می باشد. در 1974 بعد از صلح بین قبرس شمال و روم کاملا بسته شده است و ورود ممنوع می باشد. بخش ماراش قبل از جنگ مکانی تفریحی بود. در حال حاضر تمام بناهای این ساختمان به حالت رها شده باقی مانده اند و به شکل شهری متروک به حال خود رها شده است. امیدواریم با گذشت زمان برای بازدید عموم باز شده و به شکل سابق خود بر گردد.


DAU Öğrenci Yurtları

Dogu Akdeniz Universitesi (DAU) kampüs yurtları içerisinde en modern çizgisiyle, diğer yurtlardan daha yeni mimari tasarımı sayesinde öğrencilerin en çok tercih ettiği yurt özelliğine sahiptir. Ucuz ve uygun fiyat politikası ile öğrencilerin ve velilerin bütçesini sarsmayacak şekilde bir yol izlenildi.

2017, 2018, 2019 eğitim yılı, Kıbrıs 'ta Gazimağusa şehrinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüs hayatınızı, eğlenceli ve 5 yıldızlı otel konforunda geçirebilirsiniz.

EMU ana kampüsü içerisinde bulunan üniversite öğrencileri için tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Ramen Öğrenci Yurdu, heryere yürüyüş mesafesindedir.