Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) En İyi Öğrenci Yurdu

MAVİ KÖŞK / GİRNE

14mavikc3b6c59fk

یکی از بناهای بی نظیری که حتما باید بازدید شود قصر ماوی می باشد. قصر فوق به عنوان موزه برای بازدید توریستهای خارجی باز است. نسبت به زمان فوق دیزاین استخر قصر فوق العاده چشم نواز است. از قصر می توان کل مناظر طبیعی و منظره بواز قابل رویت است. با وجود قدیمی بودن ساخت قصر ولی وجود سیستم تهویه هوا در تمام اتاق ها و دالان های مخفی حیرت انگیز است. به علت ممنوعیت تصویر برداری در اتاق ها عکسهای زیادی دیده نمی شود.


DAU Öğrenci Yurtları

Dogu Akdeniz Universitesi (DAU) kampüs yurtları içerisinde en modern çizgisiyle, diğer yurtlardan daha yeni mimari tasarımı sayesinde öğrencilerin en çok tercih ettiği yurt özelliğine sahiptir. Ucuz ve uygun fiyat politikası ile öğrencilerin ve velilerin bütçesini sarsmayacak şekilde bir yol izlenildi.

2017, 2018, 2019 eğitim yılı, Kıbrıs 'ta Gazimağusa şehrinde Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüs hayatınızı, eğlenceli ve 5 yıldızlı otel konforunda geçirebilirsiniz.

EMU ana kampüsü içerisinde bulunan üniversite öğrencileri için tüm ihtiyaçlarına cevap verecek olan Ramen Öğrenci Yurdu, heryere yürüyüş mesafesindedir.