Doğu Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Yurtları

dogu akdeniz universitesiMağusa şehrinde bulunmakta olan Doğu Akdeniz Üniversitesi Kampüsü içerisinde öğrenci yurtları yer almaktadır. Ramen Öğrenci Yurdu, teknolojik altyapısı ve modern dizanıyla 1 sene önce faaliyete geçmiştir. Bu yüzden DAÜ içerisindeki en yeni yurt olmanın birçok avantajını öğrencilere konfor ve rahatlığın yanısıra, tüm ihtiyaçları maksimum seviyede düşünülüp, bu gereksinimlere göre faaliyete geçmiştir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi ana kampüsü içerisinde yer alan yurdumuzun, özellikle deniz manzaralı olması ve odaların kalitesi, alanında tecrübeli ve ilgili personelimiz tarafından verilen hizmetlerin sayesinde, kampüs içerisindeki ilk ve tek 5 yıldızlı otel konforu yaşatmaktadır.

Yurdumuz, öğrenciler için birbirinden güzel aktivite ve etkinlikler düzenlemektedir. Geçen seneki aktivitelerden bazılarını fotoğraf galerisi bölümünde görebilirsiniz.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Yurtları olarak Ramen, herzaman öğrencilerin bütçelerini sarsmayacak şekilde ekonomik açıdan tüm gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Eğer Gazimağusa Doğu Akdeniz Üniversitesi yurdu arıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz. Ana kampüsten yer almamızın en büyük avantajı, heryere yürüyüş mesafesinde olmasıdır.

HEMEN REZERVASYON YAPIN

 

daü kampüs yurtdaü kampüs yurt

daü yurtlar

doğu akdeniz yurt ücretleri

doğu akdeniz üniversitesi yurt yemek ücretleri

daü yurdu

dau yurt

daü özel yurtlar

doğu akdeniz üniversitesi yurt ücretleri

emu yurtlar

akdeniz yurdu daü

daü yurt

daü yurt fiyatları

daü yurt ücretleri

magosa yurt fiyatları

magusa öğrenci yurdu

dau yurtlar

magosa yurtlar

magosa öğrenci yurtları

daü öğrenci yurtları

doğu akdeniz üniversitesi yurt fiyatları

daü en iyi yurt

daü yurtlar fiyatları

dau yurtlari

doğu akdeniz üniversitesi yurtları

daü yurtları ve ücretleri

doğu akdeniz öğrenci yurdu

daü akdeniz yurdu

doğu akdeniz yurtlarıKıbrıs Tüp Bebek Merkezi

Kıbrıs Tüp Bebek Hastanesi